Nasze serwisy:

kafle w holu i kuchni i części jadalni

Witam proszę o pomoc w sprawie ułożenia kafli w ganku, przedpokoju, kuchni oraz niewielkiego paska w jadalni do drzwi tarasowych.
Juz jakiś czas temu zakupiliśmy kafle dakar opoczno i piewotna wersja miała być taka że kafle miały być układane w karo z dywanikiem pośrodku przedpokoju tak jak na zdjęciu (dywanik z ciemnych kafli wykończony listwami dekoracyjnymi a cała reszta pomieszczeń w jasnych kaflach) tylko nie jestem pewna czy w karo będzie dobrze wyglądał pasek w jadani do drzwi tarasowych. (reszta podłogi w jadalni i salonie będzie w ciemnych panelach.) Meble w kuchni będą ciemne więc myślę że na jasnej posadzce będa się ładnie prezentować nie wiem tylko czy nie ładniej by było ułożyć kafle na prosto ? Proszę o sugestie smiling smiley)

 

Liczba komentarzy: 3

Liczba odsłon: 4434

Autor zdjęcia

Postów: 9
pokaż odpowiedzi jako:
 

juuuu

Postów: 3152

User star img

kafle w holu i kuchni i części jadalni

dodał: juuuu 2012-02-09 19:54

nieladne te kaflesad smiley

do góry
User Avatar img

Venitta

Postów: 1763

User star img

kafle w holu i kuchni i części jadalni

dodał: Venitta 2012-02-09 14:15

Oczywiście kafle na prosto(lepiej wyglądają i jest mniej odpadów) i tylko te jasne, bo kolor jest neutralny.Zdobienia i dywaniki szybko się znudzą i mogą nie pasować do wszystkiego,a kafle na podłodze kładzie się na lata.Tym bardziej że meble będą ciemne.Zastanówcie się tylko nad tym paskiem w jadalni.Proponuje nie odcinać tak podłogi w połowie i położyć tam panele albo tylko kafle.Powodzenia.

do góry

moli1

User star img

kafle w holu i kuchni i części jadalni

dodał: moli1 2012-02-09 13:51
:  Edytuj

Najlepiej prezentuj się podłoga gdy w całym mieszkaniu jest jednakowa, taka sama, bez wstawek, łączeń i innym dupereli, gdy wszystko jest całością.

do góry
Nasze serwisy