Nasze serwisy:

pomocy długa i wąska kuchnia

WITAM
Proszę o pomoc co mam położyć między szafkami i na pustej na wprost kuchni ścianie. Jakie kolory co zrobić żeby ją ożywić .Ściana na wprost kuchenki jest w środku z karton gipsu więc nie bardzo da się tam coś przykręcić. kuchnia wcześniej była otwarta na pokój ale zamkneliśmy ją ze względu na to że jest to 2 pokojowe mieszkanie i służy on nam też za sypialnie .W kuchni podłogę i blaty chcę zmienić na białe kuchenka będzie w zabudowie a pod oknem w szafce zmywarka. Bardzo proszę o poradę ponieważ po zamknięciu tej kuchni zrobiła się ona ciemna i długa a nie mam pomysłu jak to wnętrze zmienić. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za rady.

 

Liczba komentarzy: 5

Liczba odsłon: 8605

Autor zdjęcia

Postów: 3
pokaż odpowiedzi jako:
 

dominic-style

Postów: 3

pomocy długa i wąska kuchnia

dodał: dominic-style 2012-08-24 17:42

Dziekuje za podpowiedzi kuchnia aż tak ciemna nie jest jak na tym zdięciu
Pomalowałam ją na biało firanke też dałam białą
Koleżanka podpowiedziała mi żeby na tej ścianie dać płyty wenge w litere H i do nich przyczepiś biały stolik , między szafkami dać biały lacobel i białe blaty dodatki turkusowe
Dodaje zdięcie z innej strony kuchni.
martya 018.jpg
martya 019.jpg

do góry
 

Dosia

Postów: 19

pomocy długa i wąska kuchnia

dodał: Dosia 2012-08-21 21:58

Witam,
Faktycznie mroczno...
Do głowy przychodzi mi jasna ściana z elementami lustrzanymi, w magazynie "cztery katy" b ył taki dodatek małe kuchnie i tam doradzali powierzchnie połyskliwe, a wręcz lustra, jako sposób na powiększenie optyczne. Ja sugerowałąym jeszce dodanie świateł tuż przy tych lustrach, np poziomy pas lustra na wysokości nieco powyżej oczu płus małe lampki.
Powodzenia

do góry
User Avatar img

Venitta

Postów: 1763

pomocy długa i wąska kuchnia

dodał: Venitta 2012-08-21 10:28

Mnie też wydaje się,że fototapeta to zły pomysł.Kuchnia jest za mała.Proponuję biel jeszcze raz biel,żeby ją rozjaśnić i powiększyć.Białe ściany,biała firanka i białe dodatki.Szkoda,że wstawiłaś tylko jedno zdjęcie.

do góry
 

juuuu

Postów: 3152

pomocy długa i wąska kuchnia

dodał: juuuu 2012-08-18 12:07

wydaje mi sie,ze zamkniecie kuchni nie bylo dobrym pomyslem...strasznie tu teraz ciasno
miedzy szafkami proponuje szklo-bardzo praktyczne rozwiazanie
jesli chodzi o sciane to fototapeta moze bardzo przytloczyc to niewielkie pomieszczenie

do góry
 

koliberek110

Postów: 19

pomocy długa i wąska kuchnia

dodał: koliberek110 2012-08-15 20:14

Może na tej ścianie naprzeciwko kuchni jakąś fototapetę... moja kuchnia jest podobna, choć nieco szersza i ja na tej ścianie mam akurat kamień, ale w Twojej kuchni zmniejszyło by to szerokość kuchni o ok. 2cm, więc nie warto... a więc ja proponuję jakąś fajną fototapetę na białym tle jakiś ciekawy wzór i ten wzór w jakimś żywym kolorze np. zieleń czy fuksja i wtedy dodatki typu wazoniki, czy doniczki, firaneczki czy jakieś podkładki do jedzenia również w takim kolorze co główny wzór na fototapecie. Fototapeta oczywiście laminowana, by spokojnie przecierać na mokro, jak coś się poplami.

do góry
Nasze serwisy